Pátek, 10 duben 2020

Přihlášení ..






Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Statistika webu

Přístupů: 13543560
Advertisement

Harmonogram akcí

« < April 2020 > »
M T W T F S S
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
Úvodní stránka
4 vítězství na Olomouckém triatlonu!
Napsal Karel Kroulik   
Neděle, 08 březen 2020

Image

Image

Image

Image 

Mája Vlastníková, Vítek Strnad, Eliška Kubrychtová a Tadeáš Muk vyhráli své žákovské kategorie!

Kompletní stupně starších žáků doplnili Vojta Šenkýř a Michal Šváb.

Image 

Celkově vezeme pohár za 3.místo!

FOTO 

VIDEO 

 
Příspěvky na rok 2020
Napsal Karel Kroulik   
Úterý, 28 leden 2020

na číslo účtu:

FIO                              2401125153/2010

Variabilní symbol:       rodné číslo

Specifický  symbol      111

Do poznámky:             Příspěvky a jméno a příjmení závodníka

Přípravka (do 10 let): 3000,- Kč

Mládež, včetně U23, pravidelně závodících dospělých a Masters: 4000,- Kč

Členové výboru a trenéři, kteří pravidelně veslují: 3000,- Kč

Masters nezávodící, trénují jen na Arose: 3000,- Kč     

Platba do konce února!

 
Valná hromada 27.2.2020
Napsal Karel Kroulik   
Čtvrtek, 16 leden 2020

Ve čtvrtek 27. 2. 2020 v 17.30 na Sportovním Gymnáziu

PROGRAM Valné hromadY

 

·         Volba mandátové a návrhové komise

·         Zpráva předsedy o činnosti výboru

·         Zpráva místopředsedy o sportovní činnosti

·         Zpráva hospodářky o hospodaření za rok 2019

·         Vyhodnocení nejlepších sportovců klubu za rok 2019

·         Diskuze

·         Usnesení Valné hromady (Přítomni, Prezenční listina)

·         Závěr

 
Tomáš Panchártek a Lucie Stoklasová mistři Evropy a ČR!
Napsal Karel Kroulik   
Pondělí, 13 leden 2020

V sobotu jsme skvěle zahájili novou sezónu Mistrovstvím Evropy  a mistrovstvím České republiky na trenažeru!  Velké trenažérové představení se odehrálo v hale Královka a přilákalo velké množství českých i zahraničních závodníků.

Image 

Tomáš Panchártek prvním rokem v dorostu zajel 2 000 m za 6:31.7 a je mistr Evropy a ČR!

Image

Tomáš Pustějovský prvním rokem v juniorech zajel 2 000 m za 6:15,3 a je mistr ČR a druhý v Evropě.

Image

Mady Novotná v W U19 zajela 7:15,8 a je mistryně ČR a třetí v Evropě.

Image

Vojta Málek  v LM U23 zajel 6:35.7 a je třetí v MČR i Evropě. Vyhrál Jonáš Fridrich, který od nás přestoupil na podzim do Dukly za 6:27,2, v LM byl druhý!

Image

Pavlína Flamíková v W U23 stříbrná v MČR i Evropě za 07:01.9 a Zuzana Štěpánková pátá v ME a čtvrtá v MČR za 07:10.5!

Lucie Stoklasová je mistryní Evropy v open  kategorii žen lehké váhy na 500 m.

 

Vyhráli jsme o 17,5 s štafetu U19 (4x500m 2M + 2W) 2000 metrů za 06: 10,8 – ve složení Alžběta Zavadilová, Magdalena Novotná, Tomáš Pustějovský a Jiří Oppitz VK Lysá nL / ČVK Pardubice

 Třetí dojela naše štafeta na 4x500m 2M + 2W Kateřina Příhodová, Marek Vágner,  Vojtěch Málek, Zuzana Štěpánková

Super! 

Fotografie 2020 European Rowing Indoor Championships 

Celé video - jednotlivci

Sestřihané video 

Štafety  

Výsledky

Český rozhlas 

 Jsme s Tomášem 2x v 8:40,17 a 8:48,20

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 6 z 516

Ukázky z galerií...

MCR druzstev 23
brandys 134
Mejzlici 26
litomerice 35
prebory_Labe_2007_ 76
Brandys 80
© 2020 www.cvkpardubice.cz
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.